Usługi

Usługi w naszym salonie

Lista najpopularniejszych usług obecnie dostępnych w naszym salonie wraz  z krótkim ich opisem  !
Manicure klasyczny bez malowania

Podstawowy zabieg kosmetyki dłoni. Podczas tego zabiegu regulujemy kształt płytki paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką.

Manicure japoński

Zabieg wzmacniający, przeznaczony dla słabych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Naturalne składniki wzbogacają paznokcie m. in. o witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Polega na energicznym wcieraniu pasty odżywczej w płytkę paznokcia. Następnie zabezpiecza się paznokieć przed wypłukaniem składników odżywczych poprzez nałożeniu pudru. Paznokcie zyskują zdrowy wygląd oraz blask, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Manicure hybrydowy

Efektowny, piękny i głęboki kolor paznokci. Wysoki połysk i trwałości do dwóch tygodni. Manicure hybrydowy wykonuje się poprzez utwardzenia lakieru w lampie UV.

Manicure VINYLUX

Manicure o przedłużonej trwałości. Lakier na paznokciu utrzymuje się przez 7 dni. Manicure wykonuje się bez użycia lampy UV. Co najważniejsze można go zmyć samodzielnie w domu. VINYLUX nie kruszy się i nie traci połysku oraz jest lakierem szybkoschnącym. Lakiery występuję w bogatej palecie modnych kolorów, od pasteli do soczystych i intensywnych.

Pedicure

Usługa obejmuje: moczenie stóp w wodzie z solą, obcinanie paznokci (plus ew. rekonstrukcję), wycinanie skórek, polerowanie płytki paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka (tarka + frezarka), peeling, kremowaniem, malowanie.

Pedicure hybrydowy
Pedicure vinylowy
Pedicure japoński

Jeśli masz dodatkowe pytania, albo interesują Cię inne zabiegi, to prosimy o kontakt.